SMT Service Maintenance Tool - program do obsługi serwisów GSM

GSM, program, aplikacja, program do sklepu gsm, obsługi, obsługa, zarządzenie, zarządzania, sklep, sklepami, sklepów, sklepy, serwisów, serwis, komisy, komis, telefony, program do prowadzenia serwisu gsm, aplikacja do serwisu gsm, program do serwisu gsm, program komisowy, program do zarzadzania praca serwisu gsm
Cena: 349.00 PLN
Service Maintenance Tool - profesjonalny program do obsługi sklepów, komisów, serwisów GSM.
Prowadzisz sklep bądź komis z telefonami/akcesoriami GSM i czasem masz wrażenie, że nie kontrolujesz już wszystkiego. Zasypują Cię stosy papieru, setki maili, nie wiesz co dokładnie masz na magazynie, jakie telefony oczekują na serwisowanie. Nasza aplikacja rozwiąże Twoje problemy. W przeciwieństwie do innych programów nie ma konieczności korzystania z internetu, ani powierzania danych serwerom o niewiadomym pochodzeniu.
Baza programu oparta jest na SQL i w łatwy sposób można wykonać kopię zapasową wszystkich danych.
SMT (Service Maintenance Tool) jest zabezpieczony przed kopiowaniem specjalnym kluczem szyfrującym wpinanym do portu USB. Od momentu powstania wprowadzonych zostało już wiele poprawek i dodatkowych funkcji.

Dział SERWIS

Moduł służy do wprowadzania informacji o telefonach oddanych do serwisowania/naprawy.

usluga-przyjecie_400


Z ciekawszych funkcji:
- wbudowana baza ponad 6000 marek i modeli telefonów z możliwością pobrania aktualizacji z naszego serwera
- weryfikacja poprawności wprowadzonego nr IMEI

Dział BOXY

Moduł służy do wprowadzenia urządzenia serwisowego np. boxa, zestawu naprawczego, które będzie wykorzystywane na potrzeby serwisu. Jest to część funkcji pozwalającej na śledzenie przychodów z pracy poszczególnych urządzeń.

boxy-lista_th


Dział KOMIS

Pozwala na zarządzanie działalnością komisową. Podstawowe funkcje: wprowadzanie przyjęcia towaru do komisu, dane komisanta, dane kupującego, drukowanie umowy komisowej.

komis-przyjecie_400


Zapraszamy do pobrania i przetestowania wersji DEMO: PLIK DO POBRANIA

Zestaw zawiera:
  • Klucz do programu na USB
  • Oprogramowanie "Service Maintenance Tool"