Paraben Fact Finder Stick

Paraben Fact Finder Stick

Kup tutaj
Paraben Fact Finder Stick został zaprojektowany w celu umożliwienia utworzenia cyfrowego dowodu rzeczowego. Oprogramowanie to potraci zarówno stworzyć ogólny obraz danych zawartych w obszarze zainteresowań lub można przejść przez serię pytań i odpowiedzi w celu utworzenia odfiltrowanego obszaru danych.


Fact Finder Stick pracuje pod systemem Windows i zawiera bezpłatne narzędzie do analizy i przeglądania danych o nazwie Evidence Reviewer. Można zaprezentować klientowi przeglądnięcie danych i ustalenie czy potrzebne jest zatrudnienie osoby do przeanalizowania sprawy. Zaoszczędź czas i pieniądze wykonując samodzielnie wstępną analizę przy użyciu Fact Finder Stick.


The Fact Finder Stick opracowany został zgodnie z założeniami narzędzia śledczego używanego przez organy ścigania w celu przeprowadzania analizy, dlatego możesz być spokojny, że dane będą odpowiednie i kompletne.


Standardowa wersja Fact Finder Stick nie zawiera zewnętrznego nośnika danych, który jest niezbędny do zapisu danych (HDD lub pendrive).

Prosimy wziąć pod uwagę, że kompletna analiza śledcza komputera może trwać nawet kilka dni w zależności od danych, które nas interesują.
Możliwości: Jak rozpocząć pracę ? Wymagania:

www.gsm-support.net