Internet Evidence Finder Advanced

Internet Evidence Finder Advanced

Kup tutaj
Zaprojektowany dla ekspertów śledczych i wyszkolonych badaczy w dziedzinie egzekwowania prawa, jak i personelu bezpieczeństwa IT w korporacjach, którzy przeprowadzają kompletne śledztwa na urządzeniach mobilnych Android i iOS jak również na komputerach Windows i Mac.

Internet Evidence Finder Advanced oferuję obsługę urządzeń mobilnych, a poza nimi obsługę wszystkich artefaktów dla komputerów PC i MAC wraz z funkcjami oprogramowania IEF Standard.

Śledztwa mobilne (wyłącznie w IEF Advanced)

Śledztwa komputerowe (IEF Advanced i IEF Standard)

Obsługa artefaktów iOS i Android

Dynamiczna aplikacja "Finder" (wyłącznie w IEF Advanced)

Zawiera wszystkie funkcje Internet Evidence Finder Standard

Zintegrowana analiza i raportowanie dowodu z urządzeń mobilnych i komputerów

Magnet Forensic oferuję teraz trzy edycje Internet Evidence Finder:

1.Internet Evidence Finder
2.Internet Evidence Finder Triage
3.Internet Evidence Finder Bundle (zawiera IEF i IEF Triage)

Można je następnie dostosować poprzez dodanie dwóch (opcjonalnych) modułów:

1.Moduł artefaktów IEF Mobile (dostępny dla IEF i IEF Bundle. Nie dostępny dla IEF Triage)

2.Moduł artefaktów systemu operacyjnego i Aplikacji Biznesowych

Więcej informacji nt. tego co zawierają dodatkowe moduły i w jaki sposób mogą być używane z innymi narzędziami znajdują się poniżej:

1.Moduł artefaktów IEF Mobile:

Odzyskiwanie 165+ typów mobilnych artefaktów ze smartfonów i tabletów pracujących na systemach iOS i Android, włączając w to więcej aplikacji mobilnych firm trzecich. Możesz je odzyskać za pomocą tradycyjnych narzędzi śledczych. (ze względu na nasze innowacyjne podejście do "rzeźbienia" dowodów usuniętych z pamięci.)

Moduł ten został zaprojektowany w celu analizy obrazów nabytych z telefonów komórkowych poprzez popularne narzędzia śledcze takie jak Cellebrite's UFED, Micro Systemation's XRY i AccessData's MPE+.


2.Moduł artefaktów systemu operacyjnego i Aplikacji Biznesowych:

Odzyskiwanie artefaktów biznesowych jak i artefaktów systemu operacyjnego z komputerów lub urządzen mobilnych, w tym: korporacyjnych e-maili, artefaktów komunikatorów takich jak Outlook OST & plików PST, archiw e-maili mbox, Microsoft Lync/OCS IM; dokumentów takich jak: .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx i artefaktów systemu operacyjnego takich jak konta użytkownika, historia urządzenia USB, pliki LNK, pliki preselekcji, shellbags, jumplists, dziennik zdarzeń oraz więcej artefaktów modułu systemu operacyjnego.

Moduł ten rozszerza możliwości wyszukiwania IEF i obejmuje odzyskanie artefaktów aplikacji biznesowych, dzięki czemu mozna uzyskać pełniejszy obraz aktywności użytkownika na komputerze lub na urządzeniu przenośnym.


www.gsm-support.net