Paraben Windows Breaker

Paraben Windows Breaker

Kup tutaj

Windows Breaker jest narzędziem do omijania hasła systemu Windows. W przypadku utraty hasła systemu Windows lub gdy ktoś zablokował Twój komputer, Windows Breaker potrafi odzyskać Twoje konto Windows. W przeciwieństwie do odzyskiwania hasła, Windows Breaker po prostu daje dostęp do każdego konta Windows pozwalając przy tym uzyskać dostęp do plików, zmiany hasła a w efekcie do "odzyskania Twojego życia".

Windows Breaker posiada licencję do dziesięciokrotnego użycia. Pozwoli to na ominięcie dziesięciu kont Windows na dziesięciu różnych komputerach. Windows Breaker jest narzędziem które trzeba posiadać, zwłaszcza dla zawodowych informatyków, prywatnych detektywów, badaczy komputerowych lub organów ścigania.

Przegląd produktu:


Narzędzia odzyskiwania hasła są używane przez organy ścigania i informatyków od lat. Teraz każdy może pozwolić sobie na ominięcie haseł Windows i odzyskanie dostępu do swojego komputera bez konieczności wzywania fachowca. Wystarczy uruchomić komputer z nośnika USB Windows Breaker i postępować zgodnie z instrukcjami, a w efekcie w krótkim czasie otrzymasz dostęp do komputera.

Funkcje:

Kto tego używa?

Wymagania:Produkt dostępny wyłącznie na specjalne zamówienie po przedpłacie lub po otrzymaniu oficjalnego zamówienia ze strony instytucji rządowej. Czas realizacji około 14 dni podawany indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu

www.gsm-support.net