Paraben P2 eXplorer Pro

Paraben P2 eXplorer Pro

Kup tutaj

P2 eXplorer jest narzędziem śledczym przeznaczonym do montowania obrazu, aby pomóc badaczowi zarządzać i przebadać dowody. Z P2 eXplorer możesz zamontować obraz śledczy jako tylko do odczytu na lokalnych dyskach logicznych i fizycznych. Po zamontowaniu, możesz odkrywać zawartość obrazu używając do tego Windows Explorer, lub możesz załadować ten obraz do śledczego narzędzia analizującego. W obrazach zamontowanych jako dyski fizyczne, można zobaczyć skasowane dane i nieprzydzielone miejsce obrazu.

Przegląd produktu:


Oprócz montażu obrazów śledczych jako dyski lokalne, P2 eXplorer może zostać użyty do montowania Paraben's Forensic Containers. Te szyfrowane zbiorniki magazynowania mogą zostać użyte do dzielenia się dowodami z P2 Commander. Wystarczy wyeksportować istotne dowody do Forensic Container i każdy może podejrzeć dowody za pomocą P2 eXplorer. Możesz także użyć P2 eXplorer i Forensic Containers aby zminimalizować magazynowanie dowodów. Poprzez eksportowanie tylko znaczących dowodów ze sprawy, możesz zmniejszyć swoje długoterminowe potrzeby w zakresie przechowywania. P2 eXplorer jest darmowy, możesz podzielić się swoimi dowodami z kimkolwiek chcesz.

Funkcje:Produkt dostępny wyłącznie na specjalne zamówienie po przedpłacie lub po otrzymaniu oficjalnego zamówienia ze strony instytucji rządowej. Czas realizacji około 14 dni podawany indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu

www.gsm-support.net