Paraben E-mail Examiner

Paraben E-mail Examiner

Kup tutaj

Badaj pod kątem śledczym setki formatów e-mail w tym Outlook (PST i OST), Thunderbird, Outlook Express, Windows Mail i więcej. Paraben's E-mail Examiner jest jednym z najbardziej kompleksowych narzędzi śledczych e-mail, które są dostępne na rynku. E-mail Examiner umożliwia Ci analizowanie nagłówków wiadomości, ich treści oraz załączników. E-mail Examiner nie tylko odzyskuje wiadomości e-mail ze skasowanych folderów, odzyskuje wiadomości e-mail usunięte z usuniętych elementów. Obsługuję zaawansowane wyszukiwanie, raportowanie i eksportowanie do formatu PST, a także innych.

Przegląd produktu

E-mail Examiner jest liderem w branży narzędzi badających e-mail, który jest wystarczająco łatwy w użyciu dla każdego. Szczegółowo analizuj i sortuj e-mail, a także załączniki od stóp do głów. E-mail Examiner obsługuje wszystkie popularne typy e-mail, które są przechowywane w lokalnych komputerach w celu analizy, raportowania i eksportowania/konwersji.

Szeroka obsługa E-mail

E-mail Examiner obsługuje ponad 750 lokalnych archiwów e-mail w celu zaawansowanej analizy śledczej, eDiscovery i konwersji/eksportowania plików.

Odzyskaj usunięte e-maile

E-mail Examiner może odzyskać skasowanie wiadomości e-mail z programów: Outlook (PST i OST), Thunderbird, Eudora i The Bat! nawet jeśli zostały skasowane z folderu Elementy usunięte.

Eksport/konwersja e-mail/skrzynki e-mail

Jeśli potrzebujesz konwertować e-mail do innego formatu lub eksportować konkretny e-mail do przeglądnięcia przez kogoś innego - E-mail Examiner ułatwia to zadanie. Obsługiwane typy e-mail:


Eksportuj obsługiwane arcihwa do:


Inne kluczowe funkcje:Produkt dostępny wyłącznie na specjalne zamówienie po przedpłacie lub po otrzymaniu oficjalnego zamówienia ze strony instytucji rządowej. Czas realizacji około 14 dni podawany indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu

www.gsm-support.net