Paraben Device Seizure

Paraben Device Seizure

Kup tutaj

Device Seizure jest zaawansowanym narzędziem śledczym do wydobywania informacji i analizy systemu. Jako pierwsze narzędzie handlowe przeznaczone do analiz śledczych urządzeń mobilnych, Device Seizure posiada ponad 10-letni rozwój i wsparcie fizycznych analiz tysięcy urządzeń w jednym systemie. Device Seizure został zbudowany od podstaw jako narzędzie śledcze. Podstawą jest pozostać numerem jeden - najmocniejszym, niezawodnym narzędziem do analiz śledczych. Dzięki funkcjom badawczym takim jak logiczne i fizyczne nabycie, przejęcia systemów plików, omijanie haseł, zaawansowane analizatory danych, przeglądarki plików, integracja z Google Earth, bazy danych back-end do obsługi dużych ilości danych zawartych w smartfonach i wiele więcej, śledczy będą w stanie wykonać kompletne badanie i raport wszystkich uzyskanych danych.

PRZEGLĄD PRODUKTU

Logiczna ekstrakcja danych


Dane użytkownika takie jak spis połączeń, SMS, kontakty, zdjęcia itp. mogą być łatwo zdobyte za pomocą Device Seizure lub DDS (zawartym w każdym licencjonowanym produkcie Device Seizure)

Fizyczna ekstrakcja danych


Pełne fizyczne wydobycie w tym systemy plików i skasowane dane mogą być łatwo wykonywane na wielu urządzeniach włącznie z większością telefonów CDMA, telefonów z systemem Android i niektórych urządzeniach GPS.

Wydobycie haseł użytkownika


Odzyskaj hasło użytkownika z urządzenia i zrób lub złam sprawę. Device Seizure wydobywa hasła użytkownika z setek telefonów w tym iPhone (ekstrakcja fizyczna), Androidy (blokady ekranu i więcej).

Integracja z Google Earth


Punkty danych GPS mogą być łatwo wydobywane z urządzeń GPS tak samo jak w telefonach komórkowych. Device Seizure umożliwia Ci łatwe wyświetlanie współrzędnych GPS poprzez integracje z Google Earth.

Zaawansowane Parsery Danych


Wyodrębnianie danych z urządzeń przenośnych to dopiero początek. Musisz być jeszcze w stanie zrozumieć te dane. Device Seizure posiada zaawansowane parsery danych do wyświetlania danych użytkownika i odzyskiwania skasowanych danych z obu typów ekstrakcji danych - logicznej i fizycznej.

Co nowego:


Device Seizure wyznacza standardy w nabyciu i analizy mobilnych danych z urządzenia.


Każda licencja Device Seizure zawiera:Link2

Analiza połączeń/powiązań może być cennym narzędziem dla eksperta śledczego, aby poddać dane dokładnemu badaniu w celu znalezienia "dymiącej broni". Paraben's Link 2 jest DARMOWYM narzędziem do analizy, który współpracuje bezpośrednio z Paraben's Device Seizure by stworzyć wizualną reprezentację danych i pokazać korelację, nawet na wielu urządzeniach.

Link 2 zapewnia wizualną reprezentację wspólnych punktów danych na telefonie lub między kilkoma urządzeniami. Wystarczy zaimportować jedne akta sprawy lub więcej z Device Seizure i można skojarzyć/łączyć połączenia, SMSy, znaczniki czasu, pliki, itp. z urządzeniami lub między urządzeniami. Możesz również ustawić opcję filtrowania od jednych spraw do innych. Po połączeniu można wyeksportować jako plik PNG, SVG, PDF, VDX, DXF lub HTML.Deployable Device Seizure (DDS)

Deployable Device Seizure (DDS) to idealne mobilne rozwiązanie oceny stanu. DDS jest przeznaczony do szybkiego zastosowania w terenie lub laboratorium z dowolnym telefonem komórkowym. DDS jest dołączony do Twojej licencji Device Seizure. DDS jest zaprojektowany do automatycznego wykrywania telefonów połączonych z komputerem w celu szybkiego, logicznego przejęcia. Zebrane dane można podejrzeć używając interfejsu DDS i parsowania danych lub załadować do Device Seizure w celu wszechstronnego zbadania logicznej ekstrakcji danych.

Mobilna ocena stanu może mieć kluczowe znaczenie dla możliwości dostępu do szybkich informacji na temat potencjalnych podejrzanych. DDS to narzędzie, które jest zaprojektowane do szybkiego i natychmiastowego dostępu do danych dla każdego poziomu umiejętności badacza.

To proste w użyciu narzędzie zostało stworzone do łatwego przechodzenia przez opcje interfejsu z automatycznym ładowaniem sterowników, które umożliwiają każdemu na podejrzenie najczęstszych mobilnych danych w ciągu kilku minut. Następujące dane, które są pokazane w DDS mogą zawierać, ale nie są ograniczone do:


Główne obszary informacji z łatwością są wyświetlane na jednym z tabletów Paraben lub na własnym systemie Windows.

DDS jest idealnym narzędziem do oceny stanu w terenie i pracuje ręka-w-rękę z Paraben’s Device Seizure w laboratorium. Ten dynamiczny duet nie może zostać dotknięty, jeśli chodzi i mobilne śledcze przetwarzanie.


Produkt dostępny wyłącznie na specjalne zamówienie po przedpłacie lub po otrzymaniu oficjalnego zamówienia ze strony instytucji rządowej. Czas realizacji około 14 dni podawany indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu

www.gsm-support.net