Paraben Data Recovery Stick

Paraben Data Recovery Stick

Kup tutaj

Data Recovery Stick jest najprostszym sposobem, by odzyskać skasowane pliki. Nie wymaga pobrania i zainstalowania oprogramowania. Wystarczy podłączyć Data Recovery Stick do portu USB, uruchomić program i rozpocząć odzyskiwanie. Nawet jeśli pliki zostały usunięte z kosza, w dalszym ciągu możesz je przywrócić, dopóki nie zostały nadpisane przez nowe dane.

Data Recovery Stick można uruchomić w trybie śledczym. Kiedy dysk USB jest podłączony do aktywnego systemu Windows, tworzy wpis rejestru. Po uruchomieniu systemu do odzyskiwania danych Data Recovery Stick w trybie śledczym, program nie pozostawi śladów na dysku docelowym, w związku z czym narzędzie może być użyte przez użytkowników indywidualnych lub komputerowych ekspertów śledczych.

Uwaga: Urządzenie do magazynowania danych z którego odzyskujesz dane musi być dyskiem fizycznym. Niektóre kamery, jak na przykład kamery w iPhone, dają tylko logiczny dostęp do logicznego dysku i obrazy z takich napędów nie mogą zostać odzyskane. Musisz także posiadać odpowiedni czytnik nośników.

Przegląd produktu:

Data Recovery Stick jest używany przez organy ścigania na całym świecie w celu śledczego przywracania usuniętych danych. Wykorzystuje on algorytm odzyskiwania danych cluster-by-cluster, więc możesz być pewien, że jeśli dane dalej istnieją, dostaniesz je z powrotem. Data Recovery Stick może odzyskać następujące typy danych:

Obrazy:


Dokumenty MS Office


Dokumenty Open Office:


Inne dokumenty:


Multi-Media:


Obsługiwane odzyskiwanie danych z następujących typów pamięci magazynowania danych sformatowanych jako FAT32 lub NTFS:


Wymagania systemowe:


Produkt dostępny wyłącznie na specjalne zamówienie po przedpłacie lub po otrzymaniu oficjalnego zamówienia ze strony instytucji rządowej. Czas realizacji około 14 dni podawany indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu

www.gsm-support.net